Школски ранец Backup Deform

2,120.00 ден

Пастелна боја во комбинација со сиви детали и шармантни, несмасни кучиња – можете ли да сонувате за подобар ранец за девојче Непослушните, бели кучиња претставуваат застрашувачки трикови кои ќе предизвикаат насмевка на детското лице. Таков крзнен пријател е богатство, особено во првите училишни денови.Големината на BackUP ранецот од колекцијата Boo и неговиот уникатен дизајн се прилагодени за децата кои штотуку ја започнуваат својата училишна авантура. BackUP ранецот има

– 3 прегради – 2 странични џебови за шише со вода – на предниот дел од ранецот продолжен џеб со патент, кој може да собере дури и мала торбичка за појадок – во првата преграда две дополнителни прегради, благодарение на кои полесно се одржува редот

во предната преграда има мрежест џеб со патент, држач за клучеви, прегради за пенкала, лични карти и поголем џеб за марамчиња, антибактериска течност или гума за џвакање

ергономски, вкочанет заден профил со дише со пена

меки, профилирани, прилагодливи ремени за рамо

црно дно изработено од армирана ткаенина

армирана рачка за носење и дополнителна рачка за закачување на ранец

рефлектори напред и на ремени

големина 39x27x20 cm

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха