Креативен сет Crazy Creatures

392.00 ден

Книга за активности Луди суштества
Креативен сет во форма на спирална тетратка. Комплетот се состои од спирална тетратка со налепници, листови за гребење и боење, пет фломастери со мешани бои и еден сребрен фломастер. Видете ги и другите производи на Starpack кои ја поддржуваат детската креативност. Производот е наменет за деца на возраст од 3+ години. Димензии на производот 25x26x2 cm.
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха