Детски паричник Paw Patrol Skye

440.00 ден

Класична чанта прицврстена со клапна, благодарение на која парите на вашето дете ќе бидат безбедни, дури и на долго патување. Внатре е обложена со постава за лесна грижа. Чантата е неопходен додаток за секоја мала принцеза. Наменето за деца на возраст од: 3+. Димензии на производот: 10x10x2 cm.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха