Училишен несесер Skye – Everest

392.00 ден

Кутијата за молив во форма на цевка е многу обемна, благодарение на што ги чува сите потребни училишни прибори за ученик. 
Изработен е од многу цврст материјал. 
Се вклопува во ранец и чанта која било големина. 
Димензии на кутијата за молив: 8x22x8 cm.
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Поврзани производи