2,120.00 ден

Ранецот има една голема преграда и два пространи предни џебови. Внатре во џебовите има организатори. Ранецот има два странични мрежести џебови за шише за пијалок. Ранецот е изработен од силен 600D полиестер материјал специјално покриен со водоотпорен слој. Задниот дел има систем за вентилација кој обезбедува удобност. Дебели, меки ремени за рамо ги штитат вашите раменици. Прилагодливите ремени ви овозможуваат да го прилагодите ранецот на вашата висина и обликот на телото. Зацврстената рачка ви овозможува да го закачите ранецот на закачалка или удобно да го носите во рака. Рефлектирачките елементи на ремените на рамо ја зголемуваат видливоста по темнината. Ранецот е со капацитет од 26 l. Димензии на производот: 43x35x21 cm.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха