Школски ранец

900.00 ден

силна функционална, лесна училишна чанта Deform.
Ергономски грб, меки прерамки за рамо
три надворешни џебови и простор за шише за вода.
Дното е изработено од водоотпорна пластика која штити од нечистотија и влажнење.

28 x 29 x 8

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха