1,650.00 ден

Пикселизиран свет каде што можеш да бидеш кој сакаш да бидеш. Звучи интересно Извонредни нивоа, непобедливи непријатели и места кои чекаат да бидат откриени. Ранец за момче од колекцијата Game Level ќе ги воодушеви играчите. Тоа е комбинација од пиксели, интензивно зелени и смешни ликови изградени од квадратни плочки со остар облик, кои поминуваат низ фасцинантен, шарен свет на игри. Благодарение на големини приспособени на малиот раст на детето, тој е совршен прв ранец за градинка или градинка. BackUP ранецот има – 2 прегради
2 странични џебови за шишиња со вода
ергономски ремени на рамо со прилагодлива должина
лента за градната коска
зацврстен грб
удобна рачка за носење и закачување на ранецот
направено дното од армирана ткаенина
рефлектирачки елементи на предната и задната страна на ранецот
големина 34x26x14 cm

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха