Школски ранец Еднорози Unicorn

880.00 ден

Ранец 23x29x8

Производител: Derform

силен училишен ранец со два оддели со простран преден џеб. На страните има два странични џебови обложени со мрежа. Ранецот има меки прерамки за рамо, ергономски грб, рефлектирачки ленти, армирана рачка и засилено дно.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха