Школски ранец Backup Deform B&W

2,120.00 ден

Класиката и стилот, односно безвременската, црно-бела шаховска табла, која ја сакаат не само скејтерите. Универзален училишен ранец со ненаметлива, streetstyle 39 шема ќе им се допадне на љубителите на минимализмот. Младешки мотив кој ќе одговара на секој стајлинг, притоа привлекувајќи го окото. Резервниот ранец има –

4 прегради- 2 странични џебови за шишиња за вода – џебови за лаптоп и таблет во првата преграда – мал џеб со патент во втората преграда, идеален за мали предмети – мрежест џеб во третата преграда со патент, држач за клучеви, прегради за пенкала, лични карти и поголем џеб за марамчиња, антибактериска течност или гума за џвакање

ергономски, вкочанет грб профилиран со пена за дишење

меки, прилагодливи ремени за рамо

прилагодлив ремен за градната коска

црно дно од армирана ткаенина

рефлектори на предната страна и ремени

големина 42x30x20 cm

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха