2,650.00 ден

Во комбинација со пастелните нијанси на розова, сина, жолта, зелена и виолетова, овој ранец е совршениот училишен ранец за љубителите
на оакутот во јапонски стил.
Оригинален и динамичен, ранец од колекцијата Manga сигурно ќе ви го привлече вниманието во училишниот коридор.
изработен од мрежа со патент, држач за клучеви, прегради за пенкала, лични карти и поголем џеб за марамчиња,
антибактериска течност или гума за џвакање ергономски, вкочанет грб профилиран со пена за дишење
меки, прилагодливи ремени за рамо
црно дно изработено од армирана ткаенина
армирана рачка за носење и дополнителна рачка за закачување на ранецот
рефлектори на предната страна и на ремените
големина 42x30x20 cm

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха