2,750.00 ден

Најдобриот подарок за малите принцези

 

сетот содржи 15 парчиња меѓу кои звучен фен и светлечки елементи како и парфеми, лакови, прстени и ланчиња

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

ШИФРА: VE165168 Категории: , ,