695.00 ден

Со овој разнобоен сет коцки од детската колекција на Слубан, најмладите градители ќе имаат можност да создаваат секакви креации од својата имагинација! Сетот се состои од 56 коцки со различни бои, форми и големини за да поддржат долготрајна креативна игра. Сите коцки се направени од високо-квалитетни материјали и се CE, ROHS and ISO 9001:2008 сертифицирани.

Подредено:0
Items available:1
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

ШИФРА: M38-B0903 Категории: ,