Училишен несесер 3D Dino

392.00 ден

Практична футрола за молив со 3D ефект. 
Ќе ги собере сите потребни училишни прибори и нема да зафаќа многу простор во ранецот. 
Има внатрешен организатор и два мрежести џебови, што го олеснува одржувањето на редот на вашите додатоци. 
Затворен со издржлив патент.
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха