Училишен несесер со кадифен еднорог Unicorn

360.00 ден

Кутијата за молив во форма на цевка е многу обемна, така што лесно може да ги собере сите потребни училишни прибори. 
Направено од многу издржлив материјал. 
Се вклопува во секој ранец или торба. Димензии: 8x22x8 cm.
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха