440.00 ден

Маска за спиење која е многу мека одвнатре и симпатична однадвор, што ја прави совршена комбинација на удобно носење и убав дизајн. 
Еластичната лента лесно се става и нема да падне додека спиете. 
Погодена за патување и попладневни дремки. 
Оваа симпатична маска за спиење е фантастичен подарок за децата кои ја сакаат Paw Patrol.
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Поврзани производи