Торба за на рамо STARPAK Graffiti Skateboard

474.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Обемна чанта за рамо со затворање со патент. изработен од издржлив материјал покриен со принт. ременот со широка опција за прилагодување има дополнителна подлога за рамо, што ја зголемува удобноста при носење дури и кога чантата е тешка. совршен за школо, за патување, собира а4.