Кутија за храна Galaxy unicorn

280.00 ден

Кутија за храна со отвор за струење на воздухот, пространа, без прегради, затворена со две брави. Во кутијата лесно ќе се сместат сендвичи за училиште и здрави закуски за вашето дете. Наменето за деца на возраст од: 3+. Димензии на производот: 18x12x6

BPA FREE
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха