Водоотпрна престилка Paw Patrol

440.00 ден

Престилка изработена од импрегнирана водоотпорна ткаенина, ја штити облеката од дамки. Специјалната ткаенина која брзо се суши и го олеснува отстранувањето на дамките, така што престилките ќе бидат совршени за градинка, училиште и дом. Со ликови од Paw Patrol.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха