Женска чанта со долги рачки 51x37cm – Со дизајн и новчаниче

590.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

Бренд: Bagtobag
ШИФРА: APCR22 Категорија: Ознаки: , , , ,

Оваа торба за плажа се затвора со прикриен патент по целата ширина и доаѓа со практичен џеб за малите работи (клучеви, телефон, пари, итн.), така што секогаш е лесно да се најдат. Задниот дел е еднобоен. Силен и исклучително лесен материјал, совршена за одмор. Димензии: 51x37cm прибл.