950.00 ден

Сами создадете си ланче или алка по мерка и желба.  Сет со машина за нижење, конци во три бои, игла и четири различни привезоци.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха