80.00 ден

Билјана С. Црвенковска  

ИСБН : 978-608-247-798-5
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Aрс Ламина
Број на страни: 40
Димензии : 16х14,5
Корица : мека
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

ШИФРА: AL002542 Категории: ,

Забавно-едукативни боенки
•    За развој на моторичките вештини кај децата
•    За јакнење на концентрацијата
•    За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност