990.00 ден

Совршено место каде може да ја чувате облеката на вашите кукли

Има чевли, чанти и 6 закачалки за облека.

Сè што ви треба за најдобра грижа за Линда е во комплетот со додатоци!

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха