250.00 ден

Хефталица мала Deli Macaron E0402F,  24/6, Pastel Colors

(при нарачка наведете во Забелешка која боја ја сакате)

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Бренд: Deli