180.00 ден

ИСБН : 978-608-259-164-3
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 24
Димензии : 210х210
Корица : мека
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Со оваа шарена сликовница во рима, ќе влезете во игривиот свет на именките.

Преку прекрасните слики и зборовите во боја, ќе научите како да ги препознаете и како да ги употребите.

Именките навистина лесно се учат и лесно се помнат!

Со среќа!