280.00 ден

Кутија за храна со отвор за струење на воздухот, пространа, без прегради, затворена со две брави. Во кутијата лесно ќе се сместат сендвичи за училиште и здрави закуски за вашето дете. Наменето за деца на возраст од: 3+. Димензии на производот: 6x18x13 cm.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха