MARVO Gaming Controller GT-006, Vibration, Ergonomic, 2 Analogue Mini Sticks, PC, USB, 1.56m

351.00 ден

SBIY0200
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

ШИФРА: SBIY0200 Категории: ,

MARVO Gaming Controller GT-006,

Vibration,

Ergonomic,

2 Analogue Mini Sticks,

PC,

USB,

1.56m GT-006 Wired Gaming Controller Vibration effects PC compatible Ergonomic design USB 2.0  Plug&Play