Ранец STARPAK Cats 45x33x12.5 cm

1,290.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Младински ранец составен од две комори на патент. Надвор има многу широк преден џеб со патент. Од двете страни по два џебови за ставање шише со вода . Потпората за грб и силните прерамки се обложени со сунѓер, прилагодени на грбот, обезбедувајќи удобност. Изработен од цврст материјал со рефлектирачки елементи. Обложена со тврда торба штити од влага. Димензии: 45 x 33 x 12.5 cm.