1,100.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Младински ранец составен од една голема преграда со патент. Внатре има џеб за лаптоп. Ранецот има голем преден џеб и екстра мали џебови за ситници. Потпората за грб и силните прерамки се обложени со сунѓер, прилагодени на грбот, обезбедувајќи удобност. Изработен од цврст материјал. Атрактивен и младешки дизајн.