Школски ранец NYC

2,560.00 ден

Ранецот се состои од една голема преграда и два пространи предни џебови. Внатре во коморите има организатори. Ранецот има два странични засилени мрежести џебови за шише за пијалок. Ранецот е изработен од силен 600D полиестер материјал специјално обложен со водоотпорен слој. Задниот дел со систем за вентилација овозможува поголема удобност. Дебели, меки ремени за рамо ги штитат вашите раменици. Прилагодливите ремени ви овозможуваат да го прилагодите ранецот на вашата висина и обликот на телото. Зацврстената рачка ви овозможува да го закачите ранецот на закачалка или удобно да го носите во рака. Рефлектирачките ленти на ремените на рамо ја зголемуваат видливоста на ранецот по стемнување. Ранецот е со капацитет од 26 l Димензии на производот: 43x35x21 cm.

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха