Школски ранец Nasa

2,120.00 ден

ранецот се состои од 1 голема преграда и 2 пространи предни џебови, внатре во преградите има организатори, 2 странични мрежести џебови за шише со пијалок, издржливи патенти, ранецот е изработен од силен 600D полиестер материјал специјално обложен со водоотпорен слој, ергономски ремени за грб и рамо, грб со систем за вентилација за поголема удобност, дебели, меки ленти за рамо ги штитат рамената, прилагодливите ленти за рамо ви овозможуваат да го прилагодите ранецот на вашата висина и обликот на телото, вкочанета рачка внатре, овозможувајќи ви да се обесувате ранецот на закачалка или удобно носете го во рака, рефлектирачки ленти на ремените кои ја зголемуваат видливоста на ранецот ноќе, безбедноста на детето. ранец во темносина и сина боја. Удобен и функционален училишен ранец Starpak со младинска графика од серијата nasa. Користењето на таков ранец е чисто задоволство.Изработени од издржлив материјал обработен со рефлектирачки елементи за поголема безбедност. ранецот е текстилен производ.  Димензии на производот : 47x34x20,

 

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха