3,290.00 ден

Светот на силните пастелни игри префрлен директно во резервниот ранец Шарени ликови патуваат низ минијатурна, забавна земја, наидувајќи се на слатки крофни, шарен сладолед и слатки животни на пат. Ова, во комбинација со морнарско сини детали, создава единствена, динамична композиција. Ранецот од колекцијата Doll Game е создаден за најмладите љубители на слаткиот стил – каваи. Прилагоден на малиот раст на детето, тој е совршен ранец за прваче. BackUP ранецот има – 3 прегради – 2 странични џебови за шише со вода – на предниот дел од ранецот продолжен џеб со патент, кој може да собере дури и мала торбичка за појадок – во првата преграда две дополнителни прегради, благодарение на кои полесно се одржува редот
во предната преграда има мрежен џеб со патент, држач за клучеви, прегради за пенкала, лични карти и поголем џеб за марамчиња, антибактериска течност или гума за џвакање
ергономски, вкочанет грб профилирана со дише со пена
меки, профилирани, прилагодливи ремени за рамо
црно дно од армирана ткаенина
армирана рачка за носење и дополнителна рачка за закачување на ранец
рефлектори напред и на ремените
големина 39x27x20 cm

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Поврзани производи