Школски ранец Deform Future

2,632.00 ден

силна функционална, лесна училишна чанта.
Капакот на торбичката е затворен со патент, во етикета за податоци за адреси.
Ергономски грб, меки прерамки за рамо
три надворешни џебови.
Дното е изработено од водоотпорна пластика која штити од нечистотија и влажнење.
На сите 4 страни на училишната ташна – рефлектирачки ленти.
28x36x15

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха