Школски ранец Gold

2,650.00 ден

предности на производот: ранецот се состои од 1 голема преграда и 2 пространи предни џебови,
внатре во преградите има организатори, 2 странични мрежести џебови за шише за пијалок, издржливи патенти, 
ранец изработен од силен полиестер материјал 600d специјално обложен со водоотпорен слој. 
ергономски ремени за грб и рамо, грб со систем за вентилација за поголема удобност, дебели, меки ремени за рамо ги штитат рамената, 
прилагодливите ремени за рамо ви овозможуваат да го прилагодите ранецот на вашата висина и градба, 
вкочанета рачка внатре, што ви овозможува да го закачите ранецот на закачалка или носете ја удобно во рака, 
рефлектирачки ленти на протезите што ја зголемуваат видливоста на ранецот ноќе (безбедност на детето). 
ранец во црна и златна боја. 
удобен и функционален училишен ранец Starpak со младинска графика од златната серија. 
користењето на таков ранец е чисто задоволство. 
изработен од издржлив материјал обложен со рефлектирачки елементи за поголема безбедност. 
димензии на производот : 47x34x20
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха