Слушалки Plantronics Blackwire C5220 USB-A (207576-201)

5,945.00 ден

Апликација: компјутер, паметен телефон, таблет, тетратка

Тип на слушалки: Бинаурален

Поврзување: жичен

Конектори: 1 x USB Type-A, 1 x 3,5 mm аудио машки

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

  •  Жичен
  •  Мобилен телефон
  •  Компјутер
  •  USB-A
  •  On-The-Cable
  •  Да
  •  Дуо
  •  Над-на-глава
  •  220 см
  •  Да