Торбичка за појас Gold

392.00 ден

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

Обемна торба за појас – идеално решение за секојдневна употреба. Има главна преграда со патент и дополнителен мал џеб одвнатре (за паричник, документи, паметен телефон). Благодарение на долгиот ремен, може да се носи на градите и на половината. Силниот материјал и поставата што лесно се чисти гарантираат дека кесичката ќе се користи долго време. Чантата за бубрези е идеално решение при излегување, на пример, за пократка прошетка или средба со пријателите.

 

Карактеристики на производот:

обемна главна преграда
дополнителен џеб затворен со патент
прилагодлив ремен со силна затворач
издржлив материјал

Димензии: 23 x 9 x 6 cm