690.00 ден

Училишниот комплет е задолжителен на секоја маса. Практичен и основен прибор кој мора да го има на секое детско биро, комплетот со ликот на Дино го поттикнува вашето дете уште повеќе да го користи. Сетот е спакуван во кеса со закачалка. Содржина на комплетот: тетратка А5 на спирала, 1 x молив, гума, острилка, линијар, проѕирна футрола за молив затворена со патент конец. Погледнете и други производи од линијата СТАРПАК. Димензии на пакувањето 18x27x2,
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха