1,450.00 ден

Со овој разнобоен сет коцки од детската колекција на Слубан, најмладите градители ќе имаат можност да создаваат секакви креации од својата имагинација! Сетот се состои од 415 коцки со различни бои, форми и големини за да поддржат долготрајна креативна игра. Сите коцки се направени од високо-квалитетни материјали и се CE, ROHS and ISO 9001:2008 сертифицирани. Препорачана возраст: 6+ години.

Подредено:0
Items available:1
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха

ШИФРА: M38-B0502 Категории: ,