Ха, ха, ха… Да паднеш од смеење! : најсмешни вицови за деца

120.00 ден

ИСБН : 978-608-259-097-4
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 80
Димензии : 135х145
Корица : мека
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

Нема на залиха

Добриот виц има моќ да ги смири подивените, занесените да ги натера да слушаат, а влечковците да побрзаат за да не испуштат здраво смеење.

Вицовите можете да ги употребувате за да ги извлечете наутро спанковците да не задоцнат во училиште или за да промените несакана тема, да подобрите нечие расположение, па и да го заокружите денот насмеани.

Такво е книжето „Најсмешни вицови за деца“ – предизвикува искрена смеа и одлично расположение.