Училишен несесер Dalmatiаn

312.00 ден

отпорен материјал, постава што штити од нечистотија и лесно се чисти, силен патент, многу простран. 
Футрола за молив во розова и црна боја во форма на туба со патент.
Ќе го собере потребниот канцелариски материјал и нема да зафаќа многу простор во ранецот.
Внатрешноста е обложена со силна постава. 
Производот е текстилен производ. Наменет за деца на возраст од: 3 . 
Димензии на производот HxWxD cm: 8x22x8
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха