290.00 ден

Практичен и основен прибор кој мора да го има на бирото на секое дете, комплетот со ликот на Еднорогот уште повеќе го поттикнува вашето дете да го користи, спакуван на блистер. Содржина на комплетот: тетратка А6 на спирала, 2 x моливи, мини хајлајтер, гума, острилка.
ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха