Ранец Starpak 3D Panda

790.00 ден

Ранец со средна големина, идеален за градинка и патувања. Издржливи краци со широк опсег на прилагодувања. Изработени од издржлив материјал. ранецот е текстилен производ.

ранец со една преграда со дополнителен џеб и уши со ликот на панда покриен со мек кадифен.Наменет за деца на возраст од: 3 . Димензии на производот 30x24x10.

 

ДОБИЈ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Дополни ја кошничката, ти недостасуваат само уште 1,500.00 ден.

На залиха